Únor 2010

Obchůdek

28. února 2010 v 15:54 | Peťulka
Ahoj,tady Péťa.Na internetu společně s koťaty a Bettynkou plánujeme malý obchůdek,protože když vidím skvělé blogy jak např. www.e-diamond.blog.cz , www.sweetbunnyshop.blog.cz , nebo www.robotique.blog.cz ,tak si říkám,že je sladký pocit lidem dělat radost. Až bude webík hotový,napíšu to sem.Papa

Muj výlet

26. února 2010 v 16:51 | Mow
Ahgoj,včera jsem byla venku celý odpoledne.Šli jsme do chanovic.byla jsem pořád na rameni u Týny a Péťi.Pak péta letěla do SPARU a koupila mi MOLLYNKU.to je moje oblíbené masíščko.Maximální zážitky z příjemného odpůldne jsem pak vyprávěla zvědavým koťatům.

Mam zaracha na počítač

23. února 2010 v 9:05 | PetaK1
Mám zaracha na počítač.ted nejsou rodiče doma.Takže můžu.Ale od oběda tu nejspíš už nebudu.Teď jsem nemocná.Trochu:)
Ale dala bych sem,ráda,nějakou bleskovku¨,než odejdu.
takže:
kdy má narozëniny tento blog?
a)21.února
b)12.února
c)v lednu
d)v únoru-30.února
e)22.února

soutěž trvá do 24.2.2010 takže si pospěšte!!!

Bettynka bude slavit již 3.narozeniny-21 psích

23. února 2010 v 8:54 | Bettynka+Peťa
Peťa:Bettynko,Bettynko,Bettynko,ty jsi nám vyrostla!
3 roky utekli jako voda ode dne,když jsme Tě přivezli domů.Byla jsi maličká,krásná a voňavá fenečka.Spinkala jsi.Byl to den před májkou.DEn 30.4.2007.Bettynko,ty ses narodila 13.3.2007 v prachaticích.Ty naše psí slečno!!!
Betty,pověz ostatním,co jsi dostala od Ježíška!
Bettynka:Dostala jsem elektrický obojek značky DOG,který mám na krku a páníček ovladač.Když běžím zaleko,páníček zmáčkne na čudlík a přivolá mně.Jestliže neposlechnu,obojek mi dá ma,ou ránu,jako kdyby jste sáhli na el.ohradník.už se toho bojím,tak posloiuchám a chodím i po silnici bez vodítka a řemínku.Jsem šikulka.

Byla jsem venku

23. února 2010 v 8:46 | Mow
Byla jsem včera venku a chvilinku jsem i spinkala.Zlobim.Pořád utíkäm.Dneska mi Péťa prý pošle teplounké mlíčko,protože Péťa je nemocná a pošle to po ségře.Já taky marodim.Mam rýmičku.Sousedů kočička Sanny je vlastně něco jako moje nevlastní sestřička.Já jsem skříženej perskej kocour s kočkou ,,mourkem" a Sanny je perskej kocour a perská kočka.Ten perskej kocour,toho máme jakoby společně.

Jdu na prochajdu

22. února 2010 v 12:50 | Mow
Jdu se projít.pak napíšu jaký to bylo.pappa

Narození blogu!!!

22. února 2010 v 12:06 | PetaK1
před dvěma lety se 21,2,2008 narodil blog.Vše nejlepší,blogísku.petra-betty.blog.cz

Už jsem velká kočička

22. února 2010 v 11:58 | Rukavička
Ahoj,dneska jsem běhal venku s Cácorkou a Mowinkou.Přišla i mamka Běllinka,která čeká koťátka,a taky mamka Cácorky-Marrinka,která je též březí.1.5. mi už bude rok,tedy 9 kočičích.J8 už se vyznam!
Jsem s holek nejstarší.Cácorka se narodila 5.5. a Mow 20.6. všichni 2009.

Ráda se válím a myju se

22. února 2010 v 11:55 | Mow
Hrozně ráda se válím po hadříčkách.Pak jsem se jazýčkem myla.
K snídani jsme měli mlíčko s rohlíkem ,k obědu teplou polívčičku a pak masíčko a před spaním jsem měla mléčnou kašičku.
Byla jsem s Rukavičkou a Cácorkou na louce.Zlobila jsem paničky,utíkala jsem jim.Chvíli na půdu,pak zas dolů,honili mně po louce,sem tam upadly,pak jsem byla na králičičnci a pak dokonce u kolotoče.Měla jsem z toho bžundu.:)
Páníčka Davídka jsem dokonce kousla.Ale on mi řekl,že ho to nebolí,takže dobrý:)
Celou dobu mi holky s Davčou ohřívali polívku a maso.Jako předkrm jsem měla ještě bramborovou kašičku s masem.MIluju brambory.Mám je ráda více než maso.Ted po spaní půjdu na procházku.Jů,to¨se těšim.Musim chodit,aby mi nezatuhly pacičky.Musím se prostě hýbat,a ne ležet na půdě jako Cácorka s Rukavičkou.Jsem moc hodná kočička.Dneska jsem se celá umyla.Holky a Davča se mi smáli,že vypadam jako baletka,když si meju mezi pacičkama a mám zvednutou tlapku.

Pořád sekám drápky a jsem divoká

22. února 2010 v 11:49 | Cácorka
Ještě se nenechám hladit.Ráda sekám drápky do lidských tlapek:) to je moje ochrana.S Rukavičkou trávíme vetšinu času spaním na půdě.Dneska jsem s Mow a Ruky běhala po louce mezi slepičkama a papali jsme polívčičku a pak masíčko.k snídani jsme měli mlíčko.

Už se necham hladit

21. února 2010 v 22:21 | Rukavička
Ahoj,já jsem Rukavička.Vlastně Rukýnek,jsem kocour:) už se necham krásně pohladit a podrbat.jsem prostě pěknej kocour a rád spinkam.I když kolem běží myš,jsem schopný prospat klidně i 4 hodiny v kuse,pokud nás s Cácorkou Mowinka nevzbudí.To je potom hrůza.
Mow je kotěCáci a já taky.Rádi si hrajem.Dneska jsem se myla jazýčkem a byla jsem všem pro smích.Ale já se ,,musim" umýt mezi pacičkama,ne?:)

Zlobim a je mi ziminka

21. února 2010 v 22:18 | Mow
Ahoj,strašně zlobim.Chodim už sama na půdu s Cácinkou a Rukavičkou.Piju mlíčko a miluju brambory.Chodim ale už sama na tůry,což ze mně zase nemohou ostatní.vždycky se seberu a odkráčim si to se vztyčeným ocasem někam na louku.Všichni mně volají,ale je mi to fuk.:) jsem prostě pohodová kočička Mowinka.Na jaře budeme mít od sousedů Sannynky koťátko Midlinku nebo Bubllinku.uvidíme.
už dokonce lezu paničkám za krk a utírám si o ně rýmičku.Ještě že oni to berou jako pusinku:)
Tak papapa Mow

Jsem marod

21. února 2010 v 22:15 | Bettynka
Jsem marod,odčervovali mně.A jak se o mně starají!dneska jsem se mněla dobře.Ráno ke mně přišli holky s Davidem a s páníčkem a hráli si se mnou.V košíku jsem našla dokonce kosti:),což mně potěšilo.Pak jsem zpořádala spousta piškotků.Mám vyzdobenou boudičku mašličkama.Na jaře budu mít sněženky.
K večeru jsme zahnali slepičky a šli jsme se projít na vršek.Potom jsem byla spokojená,ale jakmile se vrátil páníček z výletu,chtěla jsem jít znovu na procházku.
Mam se moc dobře.
Papa tvoje Bettynka♥