Duben 2012

Věděl/a jsi, že....

30. dubna 2012 v 20:05 | Piper
- Alyssa Milano a Holly Marie Combs jsou jediné herečky, které se objevily ve všech dílech.

- Rose McGowan se také mohla stát producentem od 5. série, ale Holly Marie Combs ji přesvědčila, že je to jen práce navíc.

- Holly Marie Combs nosila po většinu 6. série volné šaty, dokud její těhotenství nebylo vepsáno do děje jako vysvětlení Chrise. Proto je také rozdíl děje mezi 16 a 17 dílem 6 měsíců.

- Phoebina empatie byla vepsána do děje, protože scénáristi chtěli vyškrtnou levitaci a potřebovali, aby Phoebe měla nějakou aktivní moc

- Úvodní píseň How Soon is Now od skupiny Love Spit Love je cover verze písně britské skupiny The Smiths, která se poprvé objevila také ve filmu s čarodějkami - The Craft

- Brian Krause, Julian McMahon i Kerr Smith se všichni před 1. sérií zúčasrnili konkurzu na roli Andyho Trudeaua, kterou ale nakonec získal Ted Kinga

- Phoebe měla mít původně moc i létat, ta by ale byla kvůli efektům moc drahá a tak jí vyškrtli

- Na začátku 7. série se natáčení přesunulo z malého studia v Californii do Paramount Studios

- Telekineze je nejvíce používaná schopnost v rodině - Mellinda Warren, Prue, Penny, Chris, Paige a pravnučka v díle Navždy čarodějky. Moc zmrazení používala pouze Piper, Patty a Melinda Warren. Phoebe je jediná čarodějka, která měla vidění

- Kniha stínů vážila 5 kilogramů a byla to nejdražší pro seriál vytvořená rekvizita. Téměř každá stránka byla vytvořena ručně.

- Prueiny a Phoebeiny minulé životy jsou jediné známé čarodějky, co neměly schopnost po Melindě Warren. Phoebe ovládala pyrokinezi (vytváření ohně) a Prue kryokinezi (vytváření ledu). Podobně tak minulý život Paige mohl kontrolovat elementy jako oheň a vítr.

- Alyssa Milano si tak zalíbila kresby v Knize stínů, že si najala autora těchto kreseb, aby jí nakreslil malby na stěny jejího domu.

- Make-up design pro Balthazara byl založen na stejném principu jako make-up, který byl použit pro Darth Maula ve Star Wars.

- Epizoda Vaya Con Leos (8x10) byla stá epizoda, kde se objevila Rose McGowan.

- V lednu 2006 se tento seriál stal nejdéle vysílaným, kde hlavní roli hrají ženy.

Útržky minulosti, záblesky budoucnosti

30. dubna 2012 v 17:28 | Piper
Dříve příroda nevinná,
nyní pouze prach a špína.
Místo lesů je jen mýtina,
rybníky jsou samá bažina.

Tam, kde louky svěže voněly,
šedé továrny vystavěly.
Prašné polní cesty zmizely,
vystřídaly je dálnice a tunely.

Jak bylo krásné do trávy lehnout si
a nastavit svoji tvář ke slunci.
Chytat pstruhy v průzračném potůčku,
lesní zvěř pozorovat po očku.

Dříve v lesích nebyly vidět skládky,
teď hromadí se v nich jen odpadky.
Lidé přírody si vůbec neváží,
na jejím celkovém vzhledu se to odráží.

A co bude za pár let?
Kam jen spěje tento svět?
Pohne se to někdy vpřed
a vrátí se časy zpět?
Přírodu je nutno bráti jako skvost,
musíme všichni myslet na budoucnost…

Víš, že...(Twilight)

30. dubna 2012 v 16:30 | Piper,zdroj - stmivani-serie.blog.cz
Film byl natočen za 48 dníPrvní volbou Stephenie Meyer na roli Edwarda Cullena byl Henry Cavill. Jenže než se film začal natáčet už mu bylo 25 let a nevypadal na 17. Proto mu byla nabídnuta role Carlisle Cullena, ale on jí odmítl kvůli závazku k seriálu Tudorovci.Robert Pattinson o Edwardovi řekl, že je to frajírek, který je popisován jako polobůh. Jeho cílem bylo zahrát ho mnohem realističtěji. Představoval si ho jako 107 let starého, mírně narušeného, mladíka, který se potýká se svou sexuální touhou, a tak se ho rozhodl i zahrát.Před castingem Robert Pattinson nikdy neslyšel o románu Stmívání. Na casting se dostavil jen proto, že se mu líbil herecký výkon Kristen Stewart ve filmu Útěk do divočiny (2007).Robert nečetl knihu. Jen jí prolistoval a usoudil, že se mu moc nelíbí.
(teda Robe xDD)


Hlavní představitelé Edwarda a Belly byli schváleni autorkou poté, co jí v pokoji zahráli milostnou pasáž z filmu.Kristen Stewart má přirozeně zelené oči. Musela nosit hnědé kontaktní čočky, protože Bellamá oči hnědé.Všichni představitelé upírů měli ve smlouvě, že se nesmějí pohybovat na slunci.
(nádhera no :D)


Nikki Reed (Rosalie Cullen) se musela učit, jak hrát baseball levačkou pro slavnou baseballovou scénu.Když Bella hledá a na internetu odkaz na knihkupectví v Port Angeles, tak odkaz je na Little Brown. Little Brown je vydavatelsví Twilight Sagy.Kaskadérka Kristen Stewart - Katie Powers si zahrála číšnici při večeři Belly s Edwardem.Stephenie Meyer autorka originální knihy si ve filmu zahrála cameo. Můžeme jí vidět za notebookem objednávat si vegetariánský salát v restauraci, když se Charlie ptá Belly na kluky ve městě.
(to jsem ani netušila xD)


Srnka, která byla ochočená a připravená na scénu ze začátku filmu, zemřela a musela být nahrazena.
(chudáček..museli ji asi trápit :( )


Ve scéně, kdy je Bella poprvé na návštěvě u Cullenů má Rosalie na sobě rukavice. Je to proto, že při prvním záběru si pořezala ruce o střepy.Když přijdou na mýtinu "zlí upíři", mají na nohách speciální "pantofle", které vypadají jako by byli bosí.Robert Pattinson napsal pro film dvě písně. Na soundtracku uslyšíte jen "Never Think."Ve scéně na konci filmu v nemocnici si můžeme všimnout, že v televizi běží předchozí scéna z baletního studia.

Takže dneska čarodky...

30. dubna 2012 v 15:17 | Piper |  Info
Dneska jdeme pálit čarodku, takže tady nebudu.. měli bychom přijít někdy v noci, ale myslím ,že budu unavená na to, abych šla sem na blog... přednastavím vám jeden dva články a zbytek nechám na zítřek ;))
Díky za pochopko ;))

Naše miciny

30. dubna 2012 v 14:25 | Piper
Mowinka


Animace ze Zpěv sirény

30. dubna 2012 v 11:14 | Piper
Tak a je tu další animace, tentokrát ze Zpěvu sirény. Leo měl těhotenské nevolnosti :DDDD (Malý Wyatt v bříšku Piper nemohl vystát to, jak leo nechápe Pipeřiny trable a Piper jak nechápe Leovy starosti se svěřenci, a tak rodičům vyměnil ,,role". :D)

Foto dne IV

30. dubna 2012 v 10:18 | Piper
Dneska je tu fotka Holliiných synků. Podle mě je vážně sladká :)

Alyssa vs. Holly

30. dubna 2012 v 10:06 | Piper
Tak a máme tady první díl Těhotenské policie.

Komu to sluší více?

Alyssa:

Těhotenská policie - info

30. dubna 2012 v 10:00 | Piper
Dneska ráno jsem v pokoji cvičila a tak mě napadlo, že bych mohla udělat nějakou tu módní anketu, ale ne jen tak ledajakou. Napadlo mě, že vždycky dám dvě fotky, na kterých bude nějaká celebrita těhotná, a anketa bude, komu to sluší více, nebo prostě tak. Takže za chvíli to sem dám :))

Čokoláda...

30. dubna 2012 v 9:53 | Piper
No jo, kdo by neměl rád čokoládu. Mňam. Ale třeba gumový medvídky nemám ráda....

Zdravím vás!

30. dubna 2012 v 9:46 | Piper |  Info
Dobré ráno!
Tedy spíš dopoledne. (xD)... teď jsme s mamkou přemýšleli, jak vyplnit zápisový lístek, nakonec jsme na to přišli xDD Zlatý google :DDD
Dneska bude trošku složitý den, tak jsem ráda, že máme ředitelský volno. Teď mám chvíli čas, tak bych přidala fotku dne atd... A jinak můžete hlasovat o Foto dalšího týdne, najdete to v Menu v Aktualitách. Jinak se ještě stále můžete zapojovat do SONR a do bleskovky Čí jsou oči.

Přeji vám hezký zbytek dne!

Vtipné Charmed

29. dubna 2012 v 22:51 | Piper

Brian, Holly a Tommy

29. dubna 2012 v 20:36 | Piper
Na Twitteru se objevila tato fotka. Je na ní Holly, Brian a Tommy Geraci.

Animace z dílu 5x07

29. dubna 2012 v 20:30 | Piper
Vytvořila jsem takovou animaci z dílu 5x07 - Pomoc pro démona. Není to nic extra, zaprvé proto, že to neumím, a zadruhé proto, že se mi ty fotky pořád ,,cpou" do blbého rozlišení.

Výsledek IN vs. OUT

29. dubna 2012 v 19:32 | Piper
Odhlasovali jste, že KStew je IN.

Foto dne III

29. dubna 2012 v 18:55 | Piper
Včera večer mi padla do oka tato fotka s Alyssou. Vím, že včera byla FD taky s Lyss, ale tak co xD

A zase tu máme neděli...

29. dubna 2012 v 13:34 | Piper |  Info
Zdravím vás!
Jak se dneska máte? Já celkem dobře. Ráno kolem deváté jsme jeli do lesa na dříví a pro májku, protože zítra večer budeme pálit čarodějnici... určitě vám ji vyfotím :DD
Pak jsme šli domů ,ale vraceli jsme se zpátky, protože jsme si tam s kamarádkama vyhlídli docela pěknou branku na floorball xDD Takže jsme to tam šli rozebrat...Pak jsme leželi před domem na lavičce a tak trochu lenošili....

Rose McGowan na party....

29. dubna 2012 v 13:23 | Piper
Rose byla 27. dubna 2012 na zahájení autobiografie s Johnnym Ramone, hostovala to Linda Ramone.

Rose McGowan ve Studio City

29. dubna 2012 v 13:14 | Piper
Rose McGowan byla 28. dubna 2012 cvičit ve Studio City. Úplně celá v bílém, to se mi ale celkem líbí. Někdo vypadá celý v bílém jako v noční košili, ale Rose to dost sluší. :D

Alyssa Milano ,,Walk for wishes"

29. dubna 2012 v 12:59 | Piper
Zdravím vás!

Alyssa byla na akci "Walk for Wishes" (má to napsané na tričku i na některých fotkách za sebou) je to 5.ročník. Konalo se to v Twentieth Century Fox Studio Lot.

Bleskovka - čí jsou oči?

28. dubna 2012 v 23:36 | Piper |  Soutěže
Tak a je tu další taková mini soutěž...Napište

1)Čí jsou oči na obrázku
2)Přezdívka
3)blog
4)co na diplom

Nový dess

28. dubna 2012 v 23:19 | Piper |  Info
Tak jsem zase udělala takovou menší změnu. Pořád se učím s programama, tak musím zkoušet nové věci. :D

Leův xicht :DD

28. dubna 2012 v 18:35 | Piper
Piper: dneska je to poprvé, co jsem v sobě udržela snídani.

Leo: fákt? no tak to ti gratuluju! :DD


Postřeh! Uhodni to první!

28. dubna 2012 v 16:47 | Piper |  Soutěže
Přináším soutěž, ale ne jen tak ledajakou. Je to pouze o postřehu a taky trochu o štěstí. Uhádněte, kdo je na fotce. Vyhrává pouze první! :)
Kdo je to? Nápověda - hraje v Čarodějkách.

Foto dne II

28. dubna 2012 v 15:59 | Piper
Pro dnešek jsem vybrala fotku s Alyssou. Strašně se mi líbí.

Cvičením ku štěstí aneb jak mně je krásně...

28. dubna 2012 v 15:53 | Piper
Venku se udělalo krásně, a tak jsem se ségrou a s jednou kamarádkou od sousedů vyrazila udělat čarodějnici na upalování 30. dubna. Když jsme měly hotovo, tak jsme šly na zahrádku. Holky si sedly do stínu do altánku a já jsem si sedla pěkně na sluníčko na lavičku a začala se opalovat.

Ashley Greene venku

28. dubna 2012 v 12:26 | Piper
Objevily se Ashleiny fotky z 26. dubna 2012.

Rose McGowan v salonu v Beverly Hills

28. dubna 2012 v 12:19 | Piper
Včera byla Rose v Beverly Hills v salonu. Podle mě jí to vážně slušelo, tohle tričko mám mimochodem taky :DD