Březen 2013

One Direction | Little Things

14. března 2013 v 11:22 | Piper
,,Maličkosti" je moje nejoblíbenější písnička... Má tak dokonalej text..Neslyšela jsem písničku s dokonalejším textem než tuto. Jó, kdyby takoví kluci u nás existovali!

Můj Twitter 0.1

13. března 2013 v 21:52 | Piper

Hodně blogerů teď přidává příspěvky, co přidali na svůj Twitter, a já myslím ,že je to dobrý nápad, tak se budu tak trochu opičit... Vlastně jsem sem přidávala svůj Twitter asi tak měsíc asi před rokem, tak to vlastně ani opičení nebude :D


Moment, kdy jsem si uvědomila, co chci v životě dělat

11. března 2013 v 13:47 | Piper |  Píšu
Byl čtvrteční večer, sedmého března. Ve čtvrtek je na intru vždycky strašně aktivit, takže člověk neví, kam dřív skočit. Stejně tak já. Když ale v rozhlase řekli, že přijdou zazpívat dětičky z prvního stupně, neváhala jsem a šla jsem se na ně podívat. A nikdy toho nebudu litovat.
Těm maličkým nebylo více než osm let. Bylo to úžasné! Mimochodem, jejich paní učitelky jsou bývalé studentky naší školy...
Všichni byli tak krásní...
Asi někdy u páté písničky jsem zpozorovala jednu krásnou holčičku. Měla tmavé vlasy do pasu a velké hnědé oči. Bylo to nádherné vidět, jak se usmívá na paní učitelku. Bylo to něco nepopsatelného a já si uvědomila, že tohle je moje vysněná práce. Chci být učitelka, dobrá učitelka, kterou budou mít děti rády a koukat na ni jako ta krásná dívenka na svou učitelku. Tohle je můj sen, který sním už od dětství...

Deníček 0.3

6. března 2013 v 15:18 | Piper
Ahoj!
Jen jsem vás přišla pozdravit, kamarádka mi půjčila notebook. :D
Dneska jsme neměli školu, ale byli jsme na exkurzi u hasičů a záchranářů...
Bylo to fajn, mohli jsme si vyzkoušet masáž srdce a umělé dýchání na modelu člověka...:D
Jinak - tu VGS jsem zrušila.. Udělám ji až o prázdninách v létě, protože vím, že těď na to nemá skoro nikdo čas. :)
A příští týden mám prázdniny, takže tu budu více... Mám pár nápadů, které bych napsala do článků, tak to sem pak dám. :)

Diskuse 0.2

4. března 2013 v 12:00 | Piper
Máme tu další diskusní kroužek :D Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jaké dám téma, a pak mě napadlo jedno obecné.... BLOGOVÁNÍ :)) Napište cokoliv o blogování, co vám přineslo, jak dlouho blogujete,...:))
/Přednastaveno - mám školu/


Deníček 0.2

3. března 2013 v 15:16 | Piper
Přeji tkrásnou neděli všem :))
Co děláte? Já koukam na Čarodějky :D Ale dopoledne jsem si dělala do školy, myla s taťkou auto a učila se se ségrou angličtinu... Stanovila jsem jí takovou hru, že vždycky něco splní, dostane body a třeba až bude mít 500 bodů, vyrobím jí něco s One Direction :D Je to pro ni velká motivace, takže snad nám to vydrží..:)

Čarodějky

2. března 2013 v 21:39 | Piper
Ach, jak já ten seriál miluju! Právě ležím v posteli s notebookem na klíně a přede mnou hraje televize a v ní Čarodějky... je to můj nejoblíbenější seriál! Moje nejoblíbenější postava je tam Piper, což se dá dobře poznat z mé přezdívky :D A mám raději moc tří s Prue... Ale Paige mám také moc ráda :)

Obchůdek 0.1

2. března 2013 v 17:50 | Piper
Náramek s jakýmkoliv nápisem!Vyrábíme se ségrou náramky s nápisem, max. 7 písmen. Uděláme jakýkoliv nápis.
cca 50Kč + poštovné (Stupňuje se to podle počtu písmen)
Klikni na celý článek a dozvíš se víc!

Škola 0.1

2. března 2013 v 15:01 | Piper |  Myself
Ahoj lidi :))
Přináším vám novou rubriku s názvem Škola. Nebojte, nebudou tu žádné úkoly z matematiky nebo češtiny :D Budou to jen moje tipy a rady... Našla jsem si totiž pár nových způsobů učení a nechci si je nechat jen pro sebe, protože jsou bezvadný! :)
Pokud vás tedy zajímá nový způsob jak se učit, čtěte dál!Diskuse 0.1

2. března 2013 v 14:21 | Piper
Ahoj :))
Máme tu první diskusní kroužek :D Bude vždycky nějaké téma a vy můžete napsat váš názor do komentářů na tu danou věc :)
Takže dnešní téma bude Twilight :)) Je to velice populární téma této doby, tak myslím, že by neměl být problém napsat něco, co si o tom myslíte :) Pište cokoliv!


Deníček 0.1

1. března 2013 v 23:29 | Piper
Ahoj všichni, tak jsem zpátky!
Že mi to ale trvalo, co? :D No jo, ono je to těžký být od pondělí do pátka izolovaná na intru od počítače :D Tedy, mohu chodit na počítač dolů do klubovny, ale tam je věčně plno, mam učení a taky sem i tam moc nechce sbíhat... Takže doufám, že budu mít někdy notebook, protože třeba když potřebuju udělat úkol a k tomu potřebuju net, a klubovna je plná holek co jsou jen na facebooku, tak to naštve :D