Únor 2014

Míša, 16 | Photoshoot 0.7

23. února 2014 v 16:28 | P.
************************************************

Foceno 15.2.2014


Ukázka úpravy fotek níže ↓↓

Friends with benefits/Kamarád taky rád

4. února 2014 v 11:43 | P. |  Filmy
Friends with benefits/Kamarád taky rád
Romantická komedie, 2011

Herci:
Mila Kunis, Justin Timberlake

Popis:
Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu.
Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sex "bez jakýchkoliv emocí", dokáží se vyhnout všem úskalím, která se nutně objevují, pokud někdo začne být víc než pouhý kamarád?
Jako dva lidé, kteří se dobře orientují v nudných zápletkách romantických komedií, by Dylan a Jamie asi neměli být tak docela zaskočeni tím, že se jejich odvážný nápad promění v košilatou a sexy pouť do neprobádaných území, na které se sobě navzájem i svému okolí odhalí více, než kdy plánovali.(csfd.cz)

Flipped/Má mě rád, nemá mě rád

4. února 2014 v 11:33 | P. |  Filmy
Flipped/Má mě rád, nemá mě rád
Komedie / Drama / Romantický, 2010

Herci:
Madeline Carroll, Callan McAuliffe

Popis:
Když se dva druháci, Bryce a Juli, potkali poprvé, Juli hned věděla, že je to láska. Bryce si tím nebyl vůbec jistý. Ve dnech a letech, které následovaly, dělal Bryce (Callan McAuliffe) co mohl, aby si svou "přítelkyni" udržel od těla - a chytrá, nezávislá Juli (Madeline Carroll) mu stále dávala výhodu pochybností. Tato něžná romantická komedie o dospívání sleduje dvojici od základní školy po střední, během vítězství i katastrofy, rodinného dramatu i první lásky a nechává je objevovat kým vlastně jsou - a kým jsou jeden pro druhého.(csfd.cz)

It's Kind of a Funny Story/Něco jako komedie

4. února 2014 v 10:58 | P. |  Filmy
It's Kind of a Funny Story/Něco jako komedie
Drama / Komedie, 2010

Herci:
Keir Gilchrist, Emma Roberts, Lauren Graham, Jim Gaffigan, Zach Galifianakis

Popis:
Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham a Emma Roberts září v povznášející komedii o hledání duševního zdraví na tom nejméně pravděpodobném místě. Někdy to, co má člověk v hlavě, není tak šílené, jak myslí…což rozhodně platí pro Craiga (Gilchrist), vystresovaného teenagera, který raději sám odchází do psychiatrické léčebny, aby si od všeho trochu odpočinul. Místo toho potkává poněkud neobvyklého mentora (Galifianakis), možnou novou lásku (Roberts) a hlavně dostává příležitost k novému začátku. (csfd.cz)

Ellie Goulding - How Long Will I Love You

4. února 2014 v 9:56 | P. |  Music

How long will I love you
As long as stars are above you
And longer if I canDeviantart

2. února 2014 v 21:15 | P. |  Graphic
Poprvé jsem zkusila pracovat v Deviantartu...
Zkouším Speed painting, ale zatím teda žádná sláva, tak se uvidí...

Zima, zima, zima všude je veliká...

2. února 2014 v 9:15 | P. |  Píšu
Tuto písničku zná snad každý. Zima, zima, zima všude je veliká, všude sníh, všechno led na tři zámky zamyká....Jenže letos to nějak neplatí. Ano, teď v lednu se to už trochu vylepšilo, ale k čemu to je, když na Vánoce bylo venku jaro?