Červen 2015

19/06/2015 - koťátka!

19. června 2015 v 7:15 | P. |  Myself
Zdravím,
včera jsem přijela domů, protože jedem dneska s mamkou k doktorovi. Mimo to už druhý den nemůžu moc spát, protože mi hrozně bolí bedra a nohy, no prostě taková ta bolest, jako když jsme jako malí rostli. :D Určitě to znáte. Tupá bolest, které prostě neuniknete. O tom jsem ale mluvit nechtěla.

Včera, jakmile jsem přijela domů, jsem hned chtěla vidět ty naše prcky. No, trošku špatně zvolené slovo - už to opravdu nejsou malá koťátka, ale pořádní tlouštíci! :D Už nějsou vůbec křehká, nemotorná, no, zkrátka už mají nějakou tu tukovou zásobu.


VotočVohoz/Vinted aneb Jak být dobrou prodávající a nejen to

16. června 2015 v 19:22 | P. |  Tutorials
Ahoj všichni!
Ve škole při hodině se mi v hlavě zrodil nápad na článek. Bude se týkat známého webu VotočVohoz, Vinted, chcete-li. Já jsem tam zaregistrovaná už nějaký ten pátek, takže vím, jak to tam chodí a chtěla bych se o své rady a tipy podělit i s vámi. Takže - jestli vás to zajímá, čtěte dál!


13/06/2015 - krupobití, příhoda s koťátky + fotky

13. června 2015 v 21:50 | P. |  Myself
Zdravím vás všechny,

dneska toho je opravdu hodně, co bych chtěla napsat a nějakým způsobem si poznamenat. Proč to sem vlastně píšu? Před pár dny jsem si pročítala své staré články. U těch z roku 2008 - 2010 jsem se styděla a styděla a styděla. :D Nejlépe se mi četl rok 2012. V té době jsem blogovala o hercích z TVD a přidávala klasické blogerské věci - foto dne, módní policie, hot or not a podobně a také jsem vyráběla grafiku. Mimo to jsem ale také psala informace z mého života a dokonce jsem si všimla, že jsem opsala kousek z mého deníku. Šlo tam o jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě doposud. Jsem hrozně ráda, že tu tyhle věci mám, takže - to je ten důvod, proč píšu třeba tenhle článek. Chci se zase za tři roky podívat zpět a napsat další podobný článek.


Sophie Kinsella knihy

11. června 2015 v 17:38 | P. |  Books

Tak už jsem jich přelouskala šest! Už je to více než rok, co jsem narazila na první knihu se jménem Vzpomínáš si?, o které jsem psala už ve článku Sophie Kinsella - ideální oddechové čtení před rokem.

Okolo své první kinsellovky jsem v antikvariátu chodila pořád dokola a nemohla jsem se rozhodnout, jestli si ji mám koupit nebo ne. Nakonec jsem se odhodlala a bylo to skvělé rozhodnutí, protože to byla jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla! Ani dalších pět od stejné spisovatelky mě nezklamalo a já už se těším, až vyrazím do knihovny pro další. (Samozřejmě bych si ji nejraději koupila a měla ji napořád, ale momentálně si šetřím na něco jiného a nemohu utrácet za knihy, které jsou šíleně drahé.)


Proč se všichni pořád nudíte?

7. června 2015 v 18:18 | P. |  Myself
Já osobně jsem se nikdy nenudila, přesněji řečeno vůbec nevím, co to ta nuda je a jak se člověk cítí, když se nudí. Ale většina mých přátel to slovo zná až moc dobře a často používá slovní spojení "to je nuda", "já se nudím", "to je vopruz", "v létě se zas budu určitě nudit" apod. PROČ??

To, že já se nenudím, tady nechci nijak moc rozebírat, možná zkráceně - prostě nemám čas nazbyt, a když jo, využiju ho a tudíž nemám šanci se nudit. Proč to tak nemají i ostatní? Úplně "miluju", když někdo řekne, že nestíhá (třeba má v plánu něco nakreslit, vyrobit, napsat, udělat, whatever) a vzápětí leží doma s počítačem a NUDÍ SE! Přijde mi to jako vrchol rozmazlenosti a nevycválanosti! Snad když mám čas navíc, snažím se dohnat si své povinnosti, nebo ne? Nuda je prostě věc, kterou nedokážu nikdy pochopit.


5/06/2015 - nový design!

5. června 2015 v 12:13 | P. |  Myself
Další deníkový článek, zkuste to, prosím, překousnout. :D

Zdravím.

Pořád marodím a když už jsem si myslela, že jsem se z toho dostala, natekly mi uzliny na obou stranách krku a když skloním hlavu, prostě tam ty boule cítím. Už mě to vážně nebaví, protože ráno je mi fajn a po obědě už jsem tak vyčerpaná, že usínám a spím zruba tak do pěti, pak funguju maximálně tři hodiny a zase bych spala. Cítím se tak slabá, včera jsem dokonce večer brečela jako malá, protože mi chyběl přítel. Jo, chřipka oslabí nejen tělo, ale dá i určitý pocít bezmoci. Nemoc je hrozně nepříjemná nejen proto, že je to prostě nemoc, ale také proto, že bych hrozně ráda dělala něco do školy, protože mám čas, ale vůbec se mi do toho nechce, protože mě bolí hlava a nevydržím to moc dlouho. Teď jsem dělala několik hodin nový design a jakmile sním oběd, asi usnu, protože i tahle banální věc, u které se jen sedí a kliká, mě prostě unavila!


Přejděme rovnou k věci, a sice k novému designu letního rázu, který jsem vymyslela a za další dvě hodiny už byl na světě. Já osobně jsem s ním velmi spokojená, není to sice mé vrcholné dílo, ale celkem se mi to líbí. (Počítejte s tím, že za pár týdnů se zase změní, znáte mě.)


3/06/2015 (+fotky koťátek!)

3. června 2015 v 16:29 | P. |  Myself
Zdravím! :)

Od posledního zápisu se nic moc nezměnilo, jsem stále nemocná, dokonce ani sušit seno jsem nesměla. Dneska jsem vylezla na chvíli na sluníčko, ale zase jsem rychle zalezla, protože mi to zkrátka nedělalo dobře. Tak jsem se schovala do stínu společně s koťátky, se kterými jsem takhle pobyla necelou hodinu. Teď už zase sedím doma, úplně vyčerpaná, protože jsem zkrátka úplně oslabená. Modlím se, aby moje třída přesunula focení na příští týden, protože ještě nejsem vůbec zdravá a nechce se mi tam v tomhle stavu jet. No, uvidíme. Dnes jsem pořídila pár fotek koťátek, tak se kochejte! :)


Opečené brambory s česnekovým máslem a žampiony

2. června 2015 v 12:08 | P. |  Cooking
Přeju vám krásný slunečný den! Venku je krásně a já jsem zavřená doma, protože jsem nemocná. Ale venku poseklali louku, a tak musím nemoc-nenemoc jít pomoci sušit seno. Takže dneska večer už určitě venku budu.
Doktor mi řekl, že bych měla být do pátku doma, ale jelikož se ve čtvrtek fotíme, pojedu na jednu noc do Prachatic. Nemůžu třídu poprosit o odložení, protože pak bychom se možná už nesešli, protože hodně lidí jede na dovolenou atd.

No, a jelikož jsem doma sama, musela jsem si uvařit něco k obědu. Vyhrály to opečené brambory se žampiony a česnekovým máslem.