Červenec 2015

27/07/2015 - odjezd, Xindl X - Cudzinka v tvojej zemi

27. července 2015 v 23:52 | P. |  Myself
Zdravím,
už je pozdě, tak se hlásím jen s krátkým článkem. Zítra brzy ráno odjíždíme na Lipno pod stan, tak jsem posledních pár dní neměla moc čas ani myšlenky na blog, balila jsem, byla jsem u přítele, znáte to. Zítra tedy jedeme a vracíme se asi v pátek, pak ten další týden jedu ke kamarádce za Klatovy a ten další týden jedeme s přítelem na dovolenou, takže srpen bude asi nabitý a zdá se mi, že ten měsíc nějak rychle utekl. Všechno to rychle uteklo! Za tři dny mi bude osmnáct a všichni to řeší, jako by to byl nějaký důležitý věk. No, vsadím se, že až se ve čtvrtek ráno ve stanu vzbudím jako čerstvě osmnáctiletá, bude mi to jedno a stejně se budu cítit furt stejně. (Jen se zase v 15:06 vyfotím jako každý rok a to bude tak všechno.)

Dále bych ještě chtěla upozornit na novou písničku od Xindla X. Stačilo mi párkrát si ji poslechnout a vypěstovala jsem si na ni závislost. A na ten klip taky. Takže doporučuju!Mám dívčí blog, no a co?

21. července 2015 v 8:21 | P. |  Píšu
V poslední době se setkávám stále více a více s kritikou majitelek módních, fashion, no celkově dívčích blogů. Lidé je (nás) odsuzují, říkají, že jsou ty blogy o ničem apod. Ale proč? Proboha, vždyť je to přesně naopak!

Tyto kritické poznámky většinou mají holčiny, které samy neblogují a neorientují se v tom a nebo ty, které píšou blog, který zajímá jen malou komunitu lidí - třeba o nějaké neznámé hudební skupině a nebo dokonce jen svůj deníček, který také zajímá málo lidí. (Přece jenom lidi raději čtou články, které jim něco přinesou, nechtějí vědět, co jsme měli dneska k snídani!)


16/07/2015 - jak trávíte dovolenou vy?

16. července 2015 v 14:52 | P. |  Myself
Zdravím!
Před pár dny jsem se vrátila z kempu v Nepomuku, kde jsem byla s přítelem a jeho rodinou. Spala jsem tam sice jen dva dny, ale když jsem odjížděla, za nic na světě se mi nechtělo. Tak jsme se rozhodli, že tam vyrazíme ještě jednou a bude to. Koneckonců - máme to kousek, cca 25 km od bydliště. Možná to je právě ten důvod, proč se mi kemp tak zamlouvá - je to blízko. Kdykoliv se něco přihodilo, byl domov blízko. (Třeba loni přítel přejel u chatky gril, když mě odvážel domů, takže mohl v klidu sjet k nim domů pro náhradní. :D)

Domácí nanuky s příchutí mojita

12. července 2015 v 11:10 | P. |  Cooking
Jistě jste také zaznamenali to celorepublikové vedro, co bylo minulý týden. Já mám horko moc ráda, ale tohle bylo opravdu moc! Dělalo mi problém i zvednout se, dojít si na zahrádku pro ovoce nebo prostě celkově jít ven s kamarádkou. Takže nejen ošklivé počasí, ale i přehnaně pěkné může člověku ubírat energii. Co proti tomu ale dělat?

Vedro nijak neodstraníme, můžeme si jen pomoci domácím větrákem nebo koupáním se. O tom ale mluvit nechci. Ráda bych vám představila dobrotu, kterou v horkých letních dnech ocení každý - výborné osvěžující mojito nanuky!


Fitness ovocný koláč z ovesných vloček

9. července 2015 v 21:59 | P. |  Cooking

Po delší době jsem zase vařila a zkoušela něco nového. Tentokrát to byl ovocný koláč s tvarohem z domácí ovesné mouky.
Budeme potřebovat ovesné vločky, jeden měkký tvaroh, dvě vajíčka, hrneček cukru krystalu, trochu cukru moučky, jeden vanilkový cukr, 150g másla, ovoce a sůl.

Nevkusné nápisy na tričkách

8. července 2015 v 14:51 | P. |  Píšu
Projížděla jsem fóra na vinted.cz a našla jsem jedno, které se zabývá divnými a nevkusnými nápisy na oblečení. To mi vnuklo napsat o tom článek, protože lidí, kteří nosí trička s nápisy, u kterých neznají význam je fakt hodně!

Nápisy nepřiměřené věku
To je asi nejčastější. Někdo na VV psal, že viděl malou holčičku v tričku z New Yorkeru s nápisem "I am pregnant", což znamená " Jsem těhotná". Nedokážu ale určit, kde je chyba - je to věc prodejců? Mají na cedulku napsat česky, že je to tričko pro těhotné? Nebo má prodavačka matku s dítětem upozornit? Nebo je to chyba matky, že neumí anglicky? Co myslíte?
Další případ - dívenka v šesté třídě má tričko s nápisem "I am good in bed". Nebo postarší dáma s tričkem "Blowjob is better than no job". Co na to říkáte? Může si starší babička neznajíc jazyk anglický přeložit, co má na tričku? Nemůže. A tudíž se snadno stane terčem posměšků.

wheretoget.it


Outfit 0.6 | Summer time

2. července 2015 v 10:01 | P. |  Outfits
Zdravím vás po delší době!

Konečně jsem si našla chvilku na blog. Poslední dobou vůbec neotvírám počítač, zkrátka - prázdniny jsou u mě spíše "zaneprázdniny". :D Nemám vůbec čas se zdržovat doma a furt někde lítám.
Včera jsme byly s holkama ve Strakonicích na výletě a nákupech, jak to děláme každý rok. My jsme si to užily, narozdíl od našich peněženek. Tohle letní nakupování člověka vždycky zruinuje. Nicméně nakoupila jsem si dost pěkné věci za ještě hezčí ceny. A jsem šťastnější, než kdybych si koupila něco drahého.

Dnešní outfit je prakticky celý složený z včerejších úlovků. Už dlouho jsem chtěla dlouhé šaty a nízké sandály. Dlouhé šaty jsem si nejdříve vybrala minulý týden v Lidlu, ale byly opravdu příšerné, široké a bez tvaru, takže hned putovaly zpět do krámu. Pak jsem si jedny vyhlídla u Vietnamců. Byly nádherné, ale když jsem tam včera pro ně šla, byly tam jen Ska a XLka, takže si dokážete představit, jak to dopadlo. Ty první jsem ani nenatáhla a do těch druhých bych se vešla i se třema holkama, co se mnou ve Strakonicích byly. Byla jsem z toho zklamaná, protože se mi fakt líbily. No, a pak jsme objevily sekáč, kde zrovna měli výprodej "vše za 20 Kč". Uprostřed byl obrovský koš s hromadou oblečení a nám nezbylo nic než hrabat. No, a světe, div se, jsme objevily opravdu krásné věci. Mezi nimi i nádherné dlouhé šaty, které uvidíte na následujích fotkách.