Co přinesl leden

11. února 2016 v 9:00 | P. | 
Už tu máme únor. Popravdě řečeno jsem ještě ani pořádně nepostřehla, že začal nový rok. Před pár dny jsem si četla své staré články z archivu zde na blogu. Tak nějak mě mé staré já inspirovalo. V patnácti jsem byla opravdu literárně činná, až jsem se při čtení styděla sama za sebe - ale ne za to, co jsem psala, ale za to, že už nepíšu. Alespoň tedy ne tolik.

Tehdy jsem psala deníkové články, které mi při přečtení vykouzlily úsměv na tváři. Trochu mě ale zamrzelo, že poslední roky to hodně zanedbávám. Zapomínám si psát deník a deníkové články. Články, které nejsou nijak přínosné pro vás, ale pro mě jsou pokladem.

Deníky z doby, kdy mi bylo patnáct let, jsou pro mě největší cenností. Tehdy se ve mně projevoval v nejvyšší míře talent na psaní, který teď někde hluboko spí. Nevím, čím to je a jak se stalo, že jsem přestala psát. Tenkrát jsem toho napsala tolik. Myslím tím deníky, povídky, básničky. Když už jsme u básniček, možná by vás zajímala moje veledíla s Twilight tématikou. Je libo Alice ve svém živlu, Emmettův nový život, Zamilovaný Carlisle, Cullenovic mladí nebo Skákal Jazz? Já jsem se pobavila, ale zároveň jsem žasla, jak dobře se mi to rýmuje.V lednu jsem měla maturitní ples. Skvělý, vydařený večer, ale vše bylo tak rychlé, že nemám fotografii s rodiči v maturitních šatech. Ještě stále mě to nepřestalo štvát a doufám, že už se toho brzy zbavím a uvědomím si, že čas už nevrátím.

Strašně moc doufám, že si za deset let neřeknu Proboha, jak jsem to vypadala? Protože teď jsem docela spokojená. Hlavně tedy se svou róbou. :D

Řekla jsem si, že budu tento rok více číst. Zatím nic moc, i když bych měla v tomto roce, kdy mě čeká maturita a přijímací zkoušky na vysokou číst opravdu hodně. Jak říkám, zatím to není žádná sláva.
Začala jsem číst znovu Janu Eyrovou, kterou jsem si vybrala i k maturitě. Dále jsem v levných knihách objevila Lady Fuckingham. Už název napovídá, že to asi nebude zrovna slušná tématika. Zatím ji tedy pořád čtu. Uvidíme, jestli se tu objeví nějaká moje recenze, nebo jestli to raději necháme bez povšimnutí.

Vzpomínáte, jak jsem tenkrát psala článek o svém šetření? A jak na tom jsem? Haha, bledě. Už ty peníze nemám.
Dvacky, kterých jsem tenkrát nastřádala tolik, že dali rovnou dvoutisícovku, zmizely během pár dní a já ani nevím, do čeho jsem je vrazila. Každopádně teď to zkouším znovu. Mám v plánu si je ihned pak vyměnit za bankovku a schovat na nějaké místo, kde je najdu až za 10 let a budu líbat nohy svému mladšímu já, jaký připravilo krásný dárek "ode mě pro mě".

Přemýšlím, co se ještě odehrálo v lednu zajímavého. Snad jen to, že jsem po dlouhé době - asi po půlroce - fotila svou sestru. Dovolím si přidat zatím fotografii, která je, dá se říct, vzpomínková - podívejte, jaké to bylo v srpnu koťátko! (A ségra taky, samozřejmě.)
Leden byl, když si to tak shrnu, celkem úspěšným měsícem. Doufám, že o únoru budu moci říct to samé.
P.S.: Viděli jste film About Time/Lásky čas? Pokud ne, tak zaručeně musíte.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steffie Steffie | Web | 11. února 2016 v 17:11 | Reagovat

Neboj, nejsi jediná, kdo nemá pořádnou fotku, kterou si přál :D Já fotokoutek navštívila asi jednou a to s přáteli :D snad nás někde s rodinou chytnul alespoň klasický fotograf :D

2 Karamelka Karamelka | Web | 12. února 2016 v 11:28 | Reagovat

hodně štěstí u maturity i s přijímacími zkouškami na vysokou školu :-)

je škoda, že už tolik nepíšeš, ale možná je to tím, že nemáš čas či náladu anebo nápady, možná tehdy jsi měla více inspirace :-)

sluší ti to na fotce ;-) škoda, že nemáš fotku s rodiči, ale jistě nejsi jediná, i když chápu, že to člověka zamrzí :-)

přeji hodně štěstí s novým šetřením :-D já se snažím také šetřit, alespoň půlku výplaty si schovám... ale pak vejdu do knihkupectví... no :D

3 Bella-Kejtý<3 Bella-Kejtý<3 | Web | 18. února 2016 v 9:14 | Reagovat

Pamatuju si, že v té době jsem četla všechny povídky s Twilight tématikou a bavila jsem se u nich a jsou opravdu povedené :)

Na té fotce ti to moc sluší :) Ty šaty jsou krásné :) Docela se těším až za 3 roky budeme mít maturák, možná poprvé a naposled budu vypadat jako princezna :D

Já se momentálně dala na šetření z brigády a když to půjde dobře a vrátí mi peníze z mobilu, co je na reklamaci, tak mám dost peněz na to, abych si koupila lepší a výkonější mobil než mám teď.

Krásná fotka :)

4 P. P. | Web | 20. února 2016 v 13:57 | Reagovat

[3]: Tak mým cílem bylo NEVYPADAT jako princezna. :D

5 mamaeka mamaeka | E-mail | Web | 3. března 2017 v 21:50 | Reagovat

Tips Bisnis Properti Nyaris Tanpa Modal.В Saat ini bisnis properti belum banyak digeluti oleh banyak orang karena seringkali terbentur modal. Ya, pada dasarnya bisnis properti membutuhkan modal awal yang tidak sedikit. Namun jika anda tahu caranya, bisnis properti dapat dilakukan meski dengan dana yang minim. Sebenarnya hal yang sulit dalam berbisnis adalah mempertahankan stabilitas bisnis tersebut.Banyak bisnis yang gagal karena kurangnya pengalaman dalam mengelola bisnis. Risiko dalam bisnis properti memang selalu ada, namun bagaimana caranya anda mengurangi risiko tersebut dengan cara yang tepat. Nah untuk itu anda perlu menyimak beberapa tips bisnis properti yang akan diuraikan secara singkat di bawah ini. <a href="http://mamaeka.com/tips-bisnis-properti-nyaris-tanpa-modal/">Tips Bisnis Properti Nyaris Tanpa Modal </a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama