25.4.2016 | Co je nového

25. dubna 2016 v 9:27 | P. | 
V sobotu byl Plzeňský Majáles, na který jsme se ségrou jeli primárně kvůli Voxelovi a Pokáčovi. Sice hráli každý jen malou chvíli, asi je tlačil čas, ale bylo to opravdu moc hezký - Pokáč je opravdu bezprostředně vtipný, aniž by se snažil a bylo to trapný, a Voxel prostě přirozeně šíří pozitivní energii. Byla to akustická stage, takže to nebylo nic neosobního jako ta velká podia. Když jsme se s nimi chtěli vyfotit, nebyli protivní nebo s prázdným výrazem, jako mívají více slavní zpěváci. Takže já jsem nadšená!


Dále jsme viděli Pavla Calltu (který je taky fajn, ale už to není zrovna můj šálek kávy), Václava Neckáře (na svůj věk je to opravdu šoumen!) a Slzu, na kterou se těšila hlavně přítelova malá sestřička.

Počasí nám tento rok opravdu nepřálo. Do třech hodin to šlo, ale pak začalo pršet a pršelo v kuse až snad do rána, ale to už jsme tam nebyli, protože jsme v devět odjížděli. Kolem té půl šesté byla celkem krize, protože všem byla zima. Jenže Pavel Callta měl být až v osm a přítelova ségra se na něj těšila, proto mi přišlo nefér tam nezůstat, takže jsem sháněla teplé pití. Všude jen ledové drinky a chlazené pivo, sem tam svařák. Nikde čaj ani kafe, zkrátka něco nealkoholického, čím by se mohl zahřát přítel. Aneb děkujeme, že myslíte i na řidiče! Nakonec se mi podařilo (po oběhnutí celého areálu a všech stánků) najít jeden kávovar, kde jsem čekala patnáct minut ve frontě a patnáct minut na kafe. Alespoň něco. Snad se pro příště pořadatelé poučí a připraví v případě chlasného počasí i více teplých nápojů.V seznamu přísných zákazů je mimo jiné i deštník. Možná si říkáte, že je tato věc v tomto počasí samozřejmostí, ale zkuste pak vidět na podium, když před vámi stojí padesát krůt s dešníkem. Ať žijí pláštěnky!

Vypadala jsem jak netopýr, ale byla jsem v teple a v suchu!

Matcha tea! Už jste ho měli? Já ho miluju.

Často chodíme do lesa na dříví. Člověk si to musí zpříjemnit!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rogue Rogue | Web | 25. dubna 2016 v 23:04 | Reagovat

Také jsem byla na Majálese, i když ne v Plzni. Nepršelo, ale byla naprosto šílená zima. Časem se (doufám) dostanu k recenzi. Každopádně Voxel tu byl taky, jeho výstup jsem neviděla, ale pak chodil po areálu mezi lidmi a byl moc milý, se všemi se fotil :)
Deštníky na festivalech jsou zlo - kromě toho, že přes ně není vidět, když vedle tebe stojí někdo z deštníkem hrozí, že ti vypíchne oko a všechna voda z jeho deštníku kape na tebe. Takže hrůza a všem povinně pláštěnky!
Matcha tea neznám, ale pila jsem Cascaru a bylo to výborné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama